Balsüzen Makina Ücretsiz Kargo
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ceviz Kurutma ve Soyma

Yükleniyor...

Ceviz Soyma Makinesi Fiyatları

Kadıoğlu Ceviz Soyma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Balsüzen Makina olarak, ceviz soyma işlemlerinizde size yardımcı olacak ihtiyacınıza uygun kadıoğlu makine modellerini ve fiyatlarını, sizler için bu yazımızda derledik.

1. Kadıoğlu Pratiko Cks 40 Ev Tipi Ceviz Soyma Makinesi 40 Litre
İdeal boyutlarıyla, ev tipi pratik ceviz soyma makinesi Kadıoğlu CKS40 ile kendi cevizinizi soyabilirsiniz. Günlük 500 - 700 kg ceviz soyacak olanlar için oldukça ideal ebatlarda tasarlanmıştır.

Kazanındaki tam kapalı yeşil kabuklu cevizleri ortalama 9 dakikada, yeşil kabuğu çatlamış cevizleri 5-6 dakika gibi bir sürede soyar, tertemiz çıkarır.

2. Kadıoğlu Pratiko Cks 80 Ceviz Soyma Makinası 90 Litre

İdeal boyutlarıyla, hem ev tipi, hem de küçük atölyeniz için pratik ceviz soyma makinesi Kadıoğlu CKS80 ile kendi cevizinizi soyabilirsiniz. Günlük 600 - 900 kg ceviz soyacak olanlar için oldukça ideal ebatlarda tasarlanmıştır.

Kazanındaki tam kapalı yeşil kabuklu cevizleri ortalama 9 dakikada, yeşil kabuğu çatlamış cevizleri 5-6 dakika gibi bir sürede soyar, tertemiz çıkarır.

3. Kadıoğlu CKS 130 EKO Rendeli Tip Sabit Devirli Ceviz Soyma Makinası

Saatlik ortalama soyma kapasitesi 600-850 kg'dır. 170 LİTRE (90-110 KG) TEK SEFERDE SOYMA özelliğine sahiptir. Kazanındaki tam kapalı yeşil kabuklu cevizleri ortalama 10 dakikada, yeşil kabuğu çatlamış cevizleri 5-6 dakika gibi bir sürede soyar, tertemiz çıkarır.

Ceviz soyma makinesi fiyatları, makinenin saatte soyma kapasitesine, bıçak tipine, kazan hacmine ve devir ayarlı olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Devir ayarlı ceviz soyma makinesi fiyatları, sabit devirli ceviz soyma makinelerine göre daha uygundur. İnce kabuklu cevizleriniz için devir ayarlı makine kullanmanız gerekir.

Kadıoğlu devir ayarlı ceviz soyma makineleri ile tüm ceviz soyma işlemlerinizi kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Balsüzen makina güvencesi ile tüm Kadıoğlu ceviz soyma makinalarına uygun fiyat ve peşin fiyatına vade farksız 3 taksit ile sahip olabilirsiniz.

Yükleniyor...