Balsüzen Makina Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal Ürün Garantisi

%100 orijinal ürünBalsüzen Makina; sitemizden satın alacağınız tüm ürünlerde %100 orijinallik garanti eder.

Orijinal Ürün Almadığımda Ne Olur?
Satın aldığınız ürün eğer orijinal değilse, ürün arızalandığı takdirde garanti kapsamında tamiri ve bakımı sağlanmaz. Bunun sonucunda ise tarafınıza ayrıca tahmin edilemeyen boyutlarda teknik servis tamir ve onarım ücreti çıkabilir.

Orijinal olmayan ürünlerde kullanılan malzeme ve parçalar da orijinal olmayacağı için arızalı ürününüzü her zaman tamir ettirip kullanamayabilirsiniz.

Orijinal olmayan ürünler çok çabuk arıza yapar. Performansı orijinal ürüne göre çok daha düşüktür. Genelde piyasanın çok çok altında fiyatlar ile müşterilere orijinal ürün, faturalı ürün şeklinde yanıltıcı bilgiler ile sunulur.

Orijinal olmayan ürünler, ürünün orijinal yedek parça ve aksesurları ile tam uyumlu çalışmaz. Garanti kapsamında ücretsiz birebir ürün değişimi garantisi vermez.

Arıza veya bakım için yaygın bayi ve teknik servis ağları yoktur. Dolayısı ile ürünü tamir ettirmek için nakliye ve kargo ücretleri de size ekstra maliyetler doğurabilir.

Orijinal olmayan ürünlerin üretim yılı tam olarak belli değildir veya sahtedir. Uzun süredir stokta beklemiş ve kullanım ömrü azalmış bir ürün satın almış olabilirsiniz.

Ürünümün Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?
Orijinal olmayan ürünlerde üretici numarası, ürün parça numarası, ürün barkodu ve ürün seri numarası gibi orijinalliğini belgeleyen ibareler yer almaz veya sahtedir.

Sahte ve orijinal olmayan ürünler orijinalleri ile yan yana karşılaştırdığınız zaman ürün renginde, boyasında ve hatta ürün paketinde bile farklılıklar olduğunu da gözlemleyebilirsiniz. Sahte ürünlerde kullanılan malzemeler her zaman orijinaline göre daha kalitesizdir.
Yükleniyor...