Balsüzen Makina Ücretsiz Kargo

Balsüzen Makina Mail Order Taksit Kampanyası

Mail Order ile Ödeme İçin Hemen Arayın » 0242 344 00 60

*Bankanızın sunmuş olduğu ekstra taksit kampanyasına göre taksit sayınız 4 ile 12 arasında değişebilmektedir.
 
 Yapı ve Kredi Bankası 100,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde +3 taksit.                                          Kampanya; World kartlar için geçerlidir. *Eko Kart ve Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 Garanti Bankası 100,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde +4 taksit.                                        Kampanya; Bonus kartlar için geçerlidir. *Kampanyadan yararlanmak isteyen Flexi Kart sahipleri alışverişten önce 'EVET TOPTAN' yazıp; kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a SMS göndermelidir. *Ticari Kartlar, Bonus Flexi, Bireysel Denizbank Bonus, Bonus Genç Kart, İng Kartları ve Happy Zero kartlar kampanyaya dahil değildir.
 Finansbank 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde +3 taksit.                                    Kampanya; Card Finans ve Advantage kartlar için geçerlidir. *Fix Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce, bankalarını arayarak YAPI MALZEMELERİ +TAKSİT kampanyasından yararlanmak istediklerini iletmeleri gerekmektedir.
 İş Bankası 100,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde +3 taksit.                                              Kampanya; Maximum kartlarda geçerlidir. *Aidatsız kartlar kampanyaya dahil değildir.
   Ziraat Bankası 1.000,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit.                                  Ticari kredi kartları kampanyaya dâhil değildir.
  Halk Bankası 100,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit.                                        Kampanya; Paraf kartlarda geçerlidir. *Sanal kart ve Paraf Para kampanyaya dahil değildir.
 Akbank 100,00 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde +4 taksit.                                                   *Free Card Kartlar kampanyaya dâhil değildir.
Yükleniyor...